Zaznacz stronę

VIII edycja międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty” w Muzeum Gazownictwa

Zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 18 czerwca do 9 września 2018 roku. Tym razem – w nawiązaniu do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – motywem przewodnim zabawy będzie hasło „Nasza Niepodległa”.

Dzięki przygotowanym przez nas łamigłówkom i zadaniom poznacie również cudzoziemców, którzy współtworzyli historię Warszawy. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas – na wszystkich graczy czekają nowe zadania, ciekawostki i nagrody.

Nasza gra zdobyła Grand Prix Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2016 oraz nagrodę Złotego Słonecznika 2015 przyznawaną najlepszym inicjatywom dla dzieci. Organizatorem jest Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z innymi instytucjami. W przypadku Muzeum Gazownictwa jest to Fundacja PGNiG.