NEWS
2014.05.06

17 maja 2014 r. Warszawa po raz kolejny zaprasza na Noc Muzeów. Muzeum Gazownictwa otwiera swoje drzwi w godzinach 19:00 – 1:00 i zaprasza wszystkich zainteresowanych na spacer po zabytkowym terenie Gazowni Warszawskiej w otoczeniu architektury przemysłowej z przełomu XIX wieku, oświetlonej blaskiem latarni gazowych.

Aby przeczytać, kliknij tu »
NEWS
2014.04.02

W dniu 27 lutego 2014 r. w gmachu Muzeum Gazownictwa, odbyło się bardzo interesujące spotkanie związane z otwarciem wystawy fotograficznej pt. „Muzeum Gazownictwa w Twoim obiektywie”. W wyniku realizacji wspólnego projektu Ośrodka Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Partnerzy” i Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” oraz Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA i Muzeum Gazownictwa, które było bezpośrednim organizatorem „spotkań muzealnych” i miejscem zajęć edukacyjnych oraz plenerem fotograficznym, powstała wystawa dokumentująca bogatą ekspozycję techniczną Muzeum.

Aby przeczytać, kliknij tu »

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19